Geriausias laikas keliauti: Nuo spalio iki gegužės.
Skrydžio trukmė: apie 17 val. (iš Europos miesto).
Laikas: GMT -6

Tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Visa tai stulbina ir palieka neišdildomą įspūdį visam gyvenimui.

Klimatas: Didelė šalies teritorija ir reljefo įvairovė lemia Meksikos klimato įvairumą. Meksikoje praktiškai nėra metų laikų. Išskiriami du sezonai – lietingasis ir sausros. Šiuos sezonus formuoja tropiniai ciklonai. Lietingiausias metas – liepą-rugsėjį. Palankiausias metas aplankyti Meksiką yra nuo spalio iki gegužės. Šalyje vyrauja tropinis klimatas, Meksikos įlankos pakrantėje klimatas itin drėgnas ir karštas. Vidutinė temperatūra žiemą – 28°С, vasarą pakyla iki 35°С. Šalies šiaurinėje dalyje klimatas subtropinis, kritulių kiekis palyginti nedidelis, metiniai temperatūros svyravimai čia yra didesni negu likusioje šalies dalyje. Vidutinė sausio mėnesio temperatūra siekia 13-15°С, liepą pakyla iki 28°С.

Populiariausios kurortinės vietovės: Meksikas, Gvadalahara, Teotihuakanas, Kankunas, Merida, Cozumel sala, Čapultepeko pilis, Čičen Iča, Senoji katedra, Majų kelias, Xochimilico.

Transportas: Meksikoje keliauti autobusu nėra brangu, nes autobusų tinklas čia labai gerai išvystytas. Išsinuomoti automobilį Meksikoje gali tik asmenys, kurie jau yra sulaukę 25m. ir turintys ne tik vairuotojo pažymėjimą, bet ir kreditinę kortelę.

Sostinė: Meksikas.

Valstybinė kalba: ispanų.

Valiuta: Meksikos pesas.

Suvenyrai: Populiariausios lauktuvės iš Meksikos – tekila. Tačiau ne mažiau populiarūs yra pinti krepšiai, tapytos medinės gyvūnų figūrėlės.

Telefono kodas: +52

 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis mūsų kelionių agentūroje Mob. 8 600 27067,
el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.