Skrydžio trukmė: apie 5 val. (iš Vilniaus oro uosto)
Laiko skirtumas: GMT + 2 (nesiskiria nuo lietuvos laiko)
Geriausias laikas atostogauti: visus metus.


Kviečiame Jus į pasakiškai mįslingą, jaudinančiai užburiančią faraonų šalį – Egiptą. Egipto žemė – matė senovės egiptiečių, romėnų ir žydų kultūras, arabų užkariavimą, kryžiaus žygius. Šiai šaliai priskiriami patys aukščiausi istoriniai ir dvasiniai civilizacijos pasiekimai, o didingi senovės architektūros paminklai ir šiandien stebina kiekvieną čia apsilankiusįjį.

Arabiškas Egipto pavadinimas Misr yra semitiškos kilmės ir reiškia „šalis“ arba „valstybė“. Senovės egiptiečiai savo šalį vadino Msr (žemė, šalis) arba Kemet (juodas). Graikiškasis pavadinimas Aigyptos kilo iš senovės egiptiečių Chet Ka Pta – Pta "sielos rūmai“.Svarbi informacija:
Egiptas
Plotas:
1 002 450 kv. km.
Sostinė: Kairas
Valiuta: Egipto svarai ir piastrai (smulkesnieji pinigai)
Kalba: arabų
Religija: dominuoja islamas, dauguma likusiųjų – krikščionys koptai
Gyventojų sk.: 82 mln. gyventojų (2011 m.)
Rekomenduojami skiepai>>
Egipto sienų ilgis yra 2689 km (iš jų: 11 km su Gazos ruožu, 255 km su Izraeliu, 1150 km su Libija, 1273 km su Sudanu). Pakrantės ilgis siekia 2450 kilometrų.
Aukščiausias taškas: 2629m. -  Kotrynos kalnas, žemiausias taškas: 133 m Al-Kattara.
Pagrindiniai šalies miestai: Kairas, Giza, Aleksandrija, Asuanas, Tanta, Mahalla El-Kubra, Hurgada, Luksoras, Kom Ombo, Port Safaga, Port Saidas, Šarm El Šeichas, Šubra-El-Khema, Edfu, Esna, Suecas.
 
Paskutinės minutės pasūlymų ieškokite paspaudę nuorodą  Paskutinė minutė  >> arba Kelionių paieška >>

 Norėdami įsigyti kelionę kreipkitės mob.: +370 600 27067 arba el.paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.