Geriausias laikas keliauti: lapkričio - balandžio mėn.
Laikas: GMT
+4 (+2 val pagal Lietuvos laiką).
Skrydžio trukmė:
12 val. (iš Frankfurto)
2011 metais „World Travel Awards“ Mauricijus buvo pripažinta patraukliausia pasaulyje sala.

Mauricijus – skaidraus lyg krištolas vandens, žėrinčio aukso spalvos paplūdimių, koralų rifais apipintų krantų ir nepamirštamų įspūdžių vieta.


Sala garsėja gamtos grožiu. Rašytojas Markas Tvenas savo asmeniniame kelionių aprašyme „Following the Equator“ rašė: „Galima pamanyti, jog Mauricijus buvo sukurtas pirmiau už rojų, kuris vėliau buvo nukopijuotas nuo Mauricijaus.“


Mauricijus – tai tarsi magiškas perlas Indijos vandenyne. Šis gražus kraštas traukia turistus iš visų pasaulio kampelių. Pasakiško grožio Mauricijaus paplūdimiai yra tikra atgaiva iš viso pasaulio atvykstantiems vandens pramogų gerbėjams. Čia galima slidinėti ant vandens, plaukioti su burlentėmis, nardyti ir plaukioti su akvalangu ar nardymo įranga, žvejoti – pasirinkimas priklauso nuo Jūsų pačių! Nieko nestebina, kad dauguma atvykusių turistų dienų dienas lepinasi saule, naudojasi vandens pramogomis ir daugiau nieko nedaro. Didžiausios atrakcijos būna paplūdimiuose sekmadieniais bei švenčių dienomis. Tuo metu ten vyksta daugybė kultūrinių renginių, tokių kaip afrikietiškos kilmės Sega šokiai, ypatingai populiarūs tarp vietinių salos gyventojų.

Į Mauricijų galima keliauti ne tik poilsiniais, bet ir pažintiniais tikslais. Galima aplankyti: spalvota Chamarel žemė, Labourdonnais vaismedžių sodai, Flacq turgus, Ile aux Cerfs – Elnių sala, Casela paukščių sodas, Le Morne pusiasalis ir kt. įdomias mauricijaus salos vietas.

Lėktuvo bilieto kaina (Vilnius-Europos miestas-Mauricijus-Europos miestas-Vilnius) apie 1000 eur
Apgyvendinimo kaina priklauso nuo pairinkto viešbučio kategorijos ir apgyvendinimo trukmės.