Apie Zanzibarą

Nors Zanzibaras oficialiai priklauso Tanzanijai, šis salų regionas pasižymi savita kultūra, tradicijomis ir netgi tikėjimu. Zanzibaras, dėl savo turtingos praeities, yra spalvingas įvairių stilių ir kultūrų derinys. O patys zanzibariečiai garsėja savo geraširdiškumu ir plačia šypsena. Sakoma, jog juos labai sunku išvesti iš kantrybės, nes saloje gyvenantys žmonės vadovaujasi posakiu ”hakuna matata”, kas lietuvių kalba reiškia – jokių problemų.

Zanzibaras visame pasaulyje gerai žinomas ir kaip prieskonių sala. Dėl puikaus klimato čia gausu gvazdikėlių, muskato riešutų, cinamono ir pipirų plantacijų. Tačiau tarp keliautojų nemažiau pagarsėjęs ir kaip atostogų sala. Čia didžiausią įspūdį palieka nuostabūs paplūdimiai, kurių smėlis yra baltos pudros konsistencijos bei smaragdinio žydrumo vandenynas. Ne mažiau svarbu paminėti, jog būtent čia gimė kultinės grupės “Queen“ lyderis Fredis Merkuris.

Egzotiniai gyvūnai, nematyti kraštovaizdžiai bei kerinti gamta – visa tai yra puikus atostogų variantas tiek šeimyninio poilsio mėgėjams, tiek ir užkietėjusiems, pasaulį tyrinėjantiems keliautojams.

 

Trumpai apie šalį:

Balti paplūdimiai su minkštu kaip pudra smėliu
Gvazdikėliais, cinamonu ir pipirais kvepianti Prieskonių sala
Smaragdinės spalvos vandenynas, slepiantis spalvingus koralų rifus
Kultūrų mišinys Stountaune - paslapčių pilname mieste
Nuostabus klimatas ir svetingi gyventojai

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis mūsų kelionių agentūroje Mob. 8 600 27067,
el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.