Kelionės į Šri Lanką – egzotiškos atostogos dangiškoje Indijos vandenyno saloje! Poilsis Šri Lankoje, šalyje, kuri nepaliauja stebinti atvykusių neaprėpiamais ir kruopščiai prižiūrimais arbatų plantacijų laukais, čia pat vešinčia laukine gamta, didinga istorija, kultūra ir per šimtmečius išsaugotomis tradicijomis, padės atsisveikinti su visais rūpesčiais. Šri Lanka garsėja bekraščiais balto smėlio paplūdimiais, skalaujamais dangiško žydrumo Indijos vandenyno. Atostogos Šri Lankoje bus lydimos ypatingai svetingų vietinių šypsenų, dramblių kaimenių bei nuostabių skonių maisto harmonijos. Kelionė į Šri Lanką vilioja neapsakoma ir magiška energija, poilsiu nuostabaus grožio paplūdimiuose, gaiviame vandenyno glėbyje. Tai – svajonių atostogų verta kelionė! Viešnagė ir poilsis Šri Lankoje sužavės net tik nuostabiais paplūdimiais, bet ir lankytinų vietų gausa – tai sala, kuri gali pasigirti net aštuoniais objektais, įtrauktais į UNESCO paveldo sąrašą! Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Šri Lanka – dieviškas kraštas jūsų kelionei.

 

Įdomūs faktai
Šri Lanka yra buvusi kolonija, priklausiusi tiek portugalams, tiek olandams, tiek ir britams. Nepriklausomybę šalis atgavo vos prieš 60 metų. Tačiau kur kas daugiau metų skaičiuoja čia stūksantis seniausias pasaulyje medis – jam yra jau daugiau nei 2000 metų.
Alkoholis per pilnatį neparduodamas, niekas nedirba tik meldžiasi.
Šri Lankos vėliava – viena seniausių pasaulyje. Jos spalvos žymi šalyje išpažįstamas tris skirtingas religijas.
Kadangi saloje gausu krioklių, Šri Lankoje elektra išgaunama naudojant hidroenergiją.
Visur rašoma, kad Šri Lankos sostinė Kolombas, tačiau iš tikrųjų – Šri Džajavardenepura – Kolombo priemiestis. Pats Kolombas laikomas komercine sostine.
Iki 1972 metų Šri Lanka vadinosi Ceilonu.

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis mūsų kelionių agentūroje Mob. 8 600 27067,
el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.