Geriausias metas keliauti: lapkričio - balandžio mėn.
Skrydžio trukmė: apie 13 val

Tailandas - nuostabi šalis, kurios turtinga istorija siekia daugybę amžių. Tai šalis, kurioje puoselėjamos senos tradicijos ir kultūra, bet svarbiausia nuostabi, geranoriška, draugiška ir kaip ir dera budistams, kantri tauta. Tai viena egzotiškiausių ir spalvingiausių Pietryčių Azijos šalių. Jūsų paslaugoms siūlomi šiuolaikiniai madingi viešbučiai ir aukšto lygio aptarnavimas, prieinamos kainos, nuoširdus vietos gyventojų svetingumas bei geranoriškumas visuose šalies kampeliuose. Ir jeigu Jūs manote, kad gyvenimui trūksta įvairovės, Tailandas pasiūlys Jums tokį įvairų poilsį, kokį tik galite įsivaizduoti! Atvykite ir Jūs pasijusite laukiamu svečiu!


Tailandas (iki 1949 m. Siamas) – valstybė pietryčių Azijoje. Ribojasi su Laosu ir Kambodža rytuose, Tailando įlanka ir Malaizija pietuose, Andamanų jūra ir Mianmaru vakaruose. Tailandas yra 50–ta pagal dydį šalis pasaulyje (514,000 kv km), ir 21–a tarp populiariausių pasaulio šalių, su daugiau nei 65 milijonais gyventojų.
 
Tailandas – konstitucinė monarchija, valdoma 9-ojo Čakri dinastijos karaliaus Bhumibol Adulyadej, nuo 1946 m. tituluojamo ilgiausiai valdančiu monarchu Tailando istorijoje.
 
Sostinė: Bankokas – didžiausias šalies miestas, ekonominis, politinis komercinis ir kultūrinis centras.