Skrydžio trukmė: 2 val. 15 min
Laiko skirtumas: GMT +2 (nesiskiria nuo Lietuvos laiko)
Geriausias metas keliauti: gegužės - spalio mėn.


Bulgarija:

  • Platūs smėlio paplūdimiai.
  • Nuosekliai gilėjanti Juodoji jūra.
  • Skrydžio trukmė - tik 2 val.
  • Ideali vieta atostogoms su vaikais.
  • Ideali vieta jaunimui, ieškančiam nebrangaus poilsio prie jūros ir naktinio gyvenimo šėlsmo vakare.

Pajuskite Bulgariją

Senoviniuose Batos, Emonos, Erkečo, Kulevchos, Kazaško kaimuose pasiklausykite melodingų bulgarų dainų, sudalyvaukite jų folkloriniuose vakaruose.

Galbūt pavyks išvysti įspūdingiausią Bulgarijos žmonių ritualą – ugnies šokius (bulg. „nestinarstvo“). Skambant būgnų ir dūdelių garsams, transo apimti šokėjai basomis šoka ant žarijų, laikydami rankose šv. Konstantino ikoną.

 

BulgarijaApsilankykite sveikatingumo centruose – sustiprinsite sveikatą įvairiomis medicinos procedūromis, naudojančiomis natūralias gydomąsias priemones. Išbandykite neįprastą grožio procedūrą – vyno vonią.

Pagal legendą, kai Dievas surinko tautas, kad padalytų joms žemes, susirinko visi, išskyrus bulgarus, kurie tuo metu dirbo laukuose. Viskas jau buvo padalyta, bet Dievas, pagerbdamas bulgarų darbštumą, padovanojo jiems rojaus kampelį žemėje, gausybės ragą Balkanų pusiasalio širdyje, kuris nuo tų laikų iki dabar vadinamas Bulgarija.

Bulgarijos Respublika – valstybė pietryčių Europoje, Balkanų pusiasalio širdyje. Šalis ribojasi su Juodąja jūra rytuose, kuri jungia Bulgariją su Rumunija, Ukraina, Rusija, Turkija ir Gruzija. Pietuose Bulgarija ribojasi su Graikija ir Turkija, Vakaruose - su Serbija, bei Makedonija ir Dunojaus upe, o Šiaurėje -  su Rumunija. Bulgariją vos keli šimtai kilometrų skiria nuo žinomo Turkijos miesto - Stambulo, kurio pusė yra priskirama Europai, o kita pusė – Azijai.  Bulgarija - šalis tarp Rytų ir Vakarų, tad čia susipynusios kelių skirtingų šalių kultūros ir tradicijos. Šalies kultūra formavosi helenų, bizantiečių, trakijos gyventojų, romėnų, turkų bei slavų tautų įtakoje.