Geriausias laikas keliauti: gruodžio-gegužės mėnesiais.
Skrydžio trukmė: apie 17 val. (iš Europos miesto).
Laikas: GMT - 5


Šalis, stebinanti atvykstančiuosius savo baltais smėlėtais paplūdimiais, šniokščiančiais kriokliais, užburiančiais salsos ritmais gatvėse, gerų cigarų kvapais ir temperamentingu gyventojų būdu. Šalis, kuri turistus bei vietos gyventojus džiugina saule ir šiluma 330 dienų per metus. Čia mėgo lankytis Kristupas Kolumbas ir Ernestas Hemingvėjus, gyrę šios salos grožį ir išskirtinumą.

 

Klimatas - Kubos klimatas – subtropinis, tad jos pakrantės yra skalaujamos šiltosiomis jūrų srovėmis, o nuo karščio ir tvankumo leidžia atsikvėpti lengvas, gaivinantis vėjelis. Vidutinė temperatūra žiemą - 25°C, o vasarą 31°C, tad Kubos klimatu sunku besiskųsti.

Populiariausios kurortinės vietovės - Vinjaleso slėnis, Malecón, Havana - švyturys ir jo istorija, Kajo Largo del Suras arba Kajo Largas – koralinė sala Karibų jūroje, El Capitolio - teatras, architektūra ir istorija, Castillo De Los Tres Reyes Del Morro fortas, Havanos katedra.

Transportas - Dėl prastų vietinių autobusų keliautojams rekomenduojama išsinuomoti automobilį, tačiau Kuboje nuomos kainos gali kandžiotis. Automobilių nuomos kainos dienai prasideda nuo $40CUC, tačiau dėl kamščių nebuvimo tai yra greičiausias būdas pasiekti norimą tikslą. Išsinuomoti automobilį leidžiama tik nuo 21 metų su galiojančiu vairuotojo pažymėjimu ir nors vienerių metų vairavimo patirtimi. Tačiau vairavimas Kuboje taip pat gali tapti nepamirštama patirtimi– dėl duobėtų kelių, šviesoforų ir kelio ženklų trūkumo vairavimas Kuboje gali tapti tikru išbandymu.

Sostinė - Havana.

Valstybinė kalba - ispanų.

Valiuta - Kubos pesas.

Suvenyrai - Kubos cigarai iš vietinio ūkio, Kubos romas, pagaminti Kuboje kvepalai: Habana 1791, Kubos šokoladas, Kubos šiaudų skrybėlė

Telefono kodas - +53

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis mūsų kelionių agentūroje Mob. 8 600 27067,
el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.