Yra Balkanuose šalis su turtinga ir spalvinga istorija. Joje gyvena 3 tautos, vyrauja 3 religijos, o valdo ją pakaitom 3 prezidentai. Tai - Bosnija ir Hercegovina. Skrendam!

1 diena. KELIONĖ Į BOSNIJĄ IR HERCEGOVINĄ.
Oro uoste susitinkate su kelionės vadovu. Registracija į skrydį. Skrydis Vilnius – Dubrovnikas.
Atskridę autobusu vykstate į Neumą, įsikūrusį prie Adrijos jūros.
Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. POILSIS IR PRAMOGOS PRIE JŪROS.
Pusryčiai.
Ši diena skirta poilsiui, maudynėms jūroje ir kitom pramogom.
Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. POILSIS IR PRAMOGOS PRIE JŪROS. **IŠKYLA LAIVU PO NEUMO ĮLANKĄ.
Pusryčiai.
Ši diena skirta poilsiui, maudynėms prie jūros.
Už papildomą mokestį, susirinkus ne mažiau kaip 15 turistų grupei, organizuojama iškyla laivu.
Pusės dienos iškyla – pramoginis plaukimas laiveliu. Iškylos metu grožėsitės Neumo įlanka. Atplaukę į krantą, maudysitės. Pietų metu skanausite dorados, vietoje auginamų midijų, mėgausitės puikiu bosnišku vynu ir kitais gėrimais  (pietūs ir gėrimai įskaičiuoti į kainą). Po pietų grįžtate į Neumą.
Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. MEDŽIUGORJĖ. *VYNO DEGUSTACIJA.
Pusryčiai.
Vykstate į Medžiugorję. Čia 1981 m. šešiems Hercegovinos kroatams apsireiškė Švč. Mergelė Marija, pasivadinusi Taikos Karaliene. Dabar miestą gausiai lanko piligrimai ir turistai.
Bosnija ir Hercegovina turi vyndarystės tradicijas, skaičiuojančias daugiau kaip 2000 metų. Vynuogės čia auginamos nuo Romos imperijos laikų. Šalies vynuogynai yra išsidėstę Dinarų kalnuose, kur vyrauja vidutinio klimato sąlygos. Didžioji dalis vynuogynų yra koncentruoti Hercegovinos regione, kuris garsėja savo šiltomis vasario dienomis ir šaltomis žiemomis. Vykstate į vieną iš *vyno daryklų, kur ragaujate vietos vynus.
Grįžtate į Neumą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. POILSIS IR PRAMOGOS PRIE JŪROS. **BLAGAJ, MOSTARAS, KRAVICĖS KRIOKLIAI.
Pusryčiai.
Ši diena skirta poilsiui, maudynėms prie jūros.
Už papildomą mokestį, susirinkus ne mažiau kaip 15 turistų grupei, organizuojama ekskursija į Blagaj, Mostarą ir prie Kravicės krioklių.
Vykstate į istorinį Blagaj kaimą, įsikūrusį prie Bunos upės ištakų ir istorinės Tekėjos (dervišų vienuolyno). *Tekėja buvo pastatyta XVI a. pirmoje pusėje, joje iki šiol išliko Osmanų architektūros elementų. Sako, Blagaj pavadinimas kilęs tikriausiai nuo regione vyraujančio švelnaus klimato.
Vėliau lankotės kalnų apsuptyje įsikūrusiame Mostare. Čia susipina Rytų ir Vakarų kultūros. Mieste gyvena bosniai musulmonai ir kroatai katalikai. Pasigrožėsite mečetėmis ir jų minaretais, pasivaikščiosite siauromis gatvelėmis bei senuoju akmeniniu arkiniu tiltu. Įsitikinsite: Mostaras pelnytai vadinamas vienu gražiausių Bosnijos miestu, kurį saugo UNESCO.
Kravicės krioklius vietos gyventojai dažnai vadina „mažąja Niagara“. Tai – natūraliai susiformavęs baseinas, pasislėpęs tankių medžių apsuptyje, kurį maitina maždaug 25 m aukščio kriokliai.
Grįžtate į Neumą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. SARAJEVAS.
Pusryčiai.
Ekskursijos Sarajeve metu apžiūrite senąją rotušę, kurioje dabar įsikūrusi Nacionalinė biblioteka. Lankotės Baščaršijoje – senojoje prekyvietėje, kuri laikoma senojo miesto austriško, osmaniško ir bosniško gyvenimo palikimu. Pamatysite senąsias cerkvę, bažnyčią, sinagogą, mečetes. Pasivaikščiosite palei Miljackos upę, kurios tiltai mena Pirmojo pasaulinio karo pradžią. Išvysite 1984 m. Olimpinį kompleksą bei pasigrožėsite statomu naujuoju moderniu miestu.
Grįžtate į Neumą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. POILSIS IR PRAMOGOS PRIE JŪROS. **DUBROVNIKAS.
Pusryčiai.
Ši diena skirta poilsiui, maudynėms prie jūros.
Už papildomą mokestį, susirinkus ne mažiau kaip 15 turistų grupei, organizuojama ekskursija į Dubrovniką.
Viena gražiausių ir populiariausių turistinių vietų Europoje, Dubrovnikas garsėja savo viduramžių architektūra bei UNESCO saugomu senamiesčiu. Pasivaikščiosite siauromis gatvelėmis, išvysite Onufrijaus šaltinį, Rolando koloną. Nukeliausite prie Sponzos ir Kunigaikščių rūmų, Šv. Blažiejaus bažnyčios. Pasidairysite po miesto aikštes. Senamiestis apjuostas įspūdinga *gynybine siena, nuo kurios atsiveria užburianti miesto panorama. Šis miestas – tvirtovė nustebins net ir daug mačiusius turistus.
Grįžtate į Neumą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. STON, MALY STON. SKRYDIS NAMO.
Pusryčiai.
Prieš vykdami į oro uostą, lankotės Ston ir Mali Ston Kroatijoje. Maži, žavūs miesteliai žinomi dėl skanių austrių ir įspūdingų tvirtovių. Nors šis regionas mažiau žinomas keliautojams, čia turistams visada įdomu! Ekskursijos metu pasigrožėsite įspūdingais vaizdais, *nuplauksite laiveliu iki platformos, kur bus patiektos vietoje auginamos austrės, midijos ir kiti gardėsiai.
Vykstate į oro uostą. Skrydis Dubrovnikas – Vilnius.