Berlynas - tai miestas, kuriame iki šiol praeities šmėklos šoka šiuolaikinio meno ritmu, o istorija susipina su gyvybingu gatvės šurmuliu. Čia kadaise buvo du miestai viename, du pasauliai - ir viena su niekuo nesumaišoma berlynietiška dvasia.

1 diena. Kaunas – Berlynas.
Kauno oro uoste susitinkate su lietuviškai kalbančiu vadovu, kuris lydės visos kelionės metu. Registracijos procedūros. **Skrydis į Berlyną.
Atskridę *viešuoju transportu vykstate į viešbutį. Laisvas vakaras. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Berlynas (pusryčiai).
Šiandien visą dieną praleisite keliaudami po Vokietijos sostinę. Aplankysite ir pamatysite žinomiausias Berlyno vietas: pasivaikščiosite po Muziejų salą, išvysite Brandenburgo vartus, Reichstagą, alėją Po liepomis – Unter den Linden. Sužinosite, kuo įdomios ir išskirtinės miesto aikštės – Aleksandro, Žandarmerijos, Paryžiaus, Kaizerio Vilhelmo atminimo ir kitos. Tačiau visko, ką savyje slepia Berlynas, neįmanoma aprašyti.
Nakvynė viešbutyje Berlyne.

3 diena. Berlynas (pusryčiai).
Toliau tęsiate pažintį su Berlynu. Šį kartą lankote tai, ko nespėjote aplankyti vakar. Taip pat šiandien apžiūrėkite Berlyno sienos galeriją po atviru dangumi – East Side Gallery arba apsilankykite viename iš Berlyno muziejų (svarbu. Pergamo muziejus uždarytas rekonstrukcijai iki 2027 m.). Vakare pakilkite į Televizijos bokštą.
Pastaba. Pageidaujant, kelionės vadovas parekomenduos muziejų, kuriuose galite apsilankyti. Bilietai į muziejus perkami papildomai, į kainą neįskaičiuoti.
Nakvynė viešbutyje Berlyne.

4 diena. Potsdamas. Skrydis Berlynas – Kaunas (pusryčiai).
Po pusryčių vykstate į Berlyno pašonėje esantį Potsdamą – Prūsijos karalių ir Vokietijos imperatorių miestą. Jis itin suklestėjo, kai Fridrichui Didžiajam buvo pastatyta vasaros rezidencija – Sanssouci rūmai. Imperatorius palaidotas šalia rūmų, o jo kapą – kaip pagarbos simbolis – nuolat „puošia“ bulvės. Esant galimybei, lankotės rūmuose, kuriuose imperatorius turėjo gyventi be rūpesčių. Pasivaikštote po rūmų parką. Esant galimybei, lankotės rūmuose (bilietai užsakomi ir išperkami iš anksto, teiraukitės kelionės organizatoriaus arba savo kelionių agento).
Vėliau keliaujate iki vienų naujausių – Cecilienhofo rūmų, kurie baigti statyti tik 1917 m. Rūmus itin išgarsino 1945 m. juose vykusi Potsdamo konferencija.
Grįžtate į Berlyną. Laisvas laikas.
Vykstate į oro uostą. Registracija į skrydį. **Skrydis Berlynas – Kaunas.