Kadaise populiarus buvo posakis: Pamatyti Paryžių – ir numirti. Netiesa. Po šios kelionės norėsis dar kartą sugrįžti į Paryžių ir dar labiau pamilti šį miestą. Keliaujame!

1 diena. Vilnius – Paryžius. Vakaras kabarete
**Skrydis Vilnius – Paryžius (gali būti su persėdimu). Atvykę viešuoju transportu vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Paryžiaus apylinkėse.
Laisvą vakarą siūlome paįvairinti lankantis viename iš klasikinių *Paryžiaus kabaretų ir, be kita ko, pasimėgauti tikru kankanu.
Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Paryžius. Dienos pabaigoje – pakilimas į Eifelio bokštą
Pusryčiai.
*Viešuoju transportu vykstate į bohemiškąjį Paryžių. Ekskursija po istorinį miesto centrą – aplankote Site salą bei pažiūrite V. Hugo romane aprašytą Paryžiaus Dievo Motinos katedrą, pamatote Teisingumo rūmus, Šventąją koplyčią. Pažintį su miestu tęsiate keliaudami Lotynų kvartalu, kuriame įsikūręs vienas seniausių Europos universitetų – Sorbona. Panteonas, kuris buvo statomas kaip bažnyčia, o šiuo metu yra šventovė, kurioje ilsisi M. ir P. Kiuri, V. Hugo, Volteras ir kiti iškiliausi prancūzai. Liuksemburgo sodai, Eliziejaus laukai bei Šarlio de Golio aikštė su Triumfo arka.
Vakare – laisvas laikas, kurio metu galėsite pasigrožėti miestu pakilę į *Eifelio bokštą.
Grįžtate į viešbutį. Nakvynė.

3 diena. Paryžius. Dienos pabaigoje – plaukimas Senos upe.
Pusryčiai.
Laisvas rytas, kurio metu rekomenduojame apsilankyti *Luvre.
Vėliau – tęsiate pažintį su Paryžiumi: Luvras, prabangioji Šarlio Garnie opera, įspūdingoji Vendomo aikštė. Keliaujate prie Liudviko XIV įsakymu pastatytų Invalidų rūmų, kurie buvo skirti karo invalidams. Rūmų kieme esančioje koplyčioje ilsisi Napoleono palaikai.
Vakare – laisvas laikas, kurio metu siūlome leistis į romantišką valandos *kruizą Senos upe.
Grįžtate į viešbutį. Nakvynė.

4 diena. Paryžius (Monmartras). Skrydis į Lietuvą.
Pusryčiai.
*Viešuoju transportu vykstate į Monmartro rajoną, įsikūrusį ant aukščiausios Paryžiaus kalvos. Kadaise tai buvo menininkų meka, tačiau ir šiais laikais rajono gatvelėse gausu dailininkų, kurie pasiūlys nupiešti jūsų šaržą. Pasigrožėsite Šventosios Širdies bazilika, užsuksite į Tertre aikštę, pamatysite Monmartro vynuogynus, senąjį kabaretą „Vikrusis triušis“. Laisvas laikas.
Vėliau viešuoju transportu vykstate oro uosto link.
Skrydis į Vilnių.