Monako žavesys, Ligūrijos pakrantės grožis ir Žydrojo kranto prabanga susilieja į nepamirštamą, trumpą, tačiau labai smagią kelionę. Skrendam kartu!

1 diena. SKRYDIS Į MILANĄ (Bergamą). LAISVAS LAIKAS PRIE JŪROS.
Kauno oro uoste susitinkate su kelionės metu lydėsiančiu gidu. Registracijos procedūros. Skrydis į Milaną (Bergamą).
Atskridę vykstate į kurortą Ligūrijos pakrantėje.
Pervežimas į viešbutį Ligūrijos regione. Laisvas laikas prie jūros.
Vakarienė viešbutyje.

2 diena. Ekskursija: EZE – MONAKAS.
Pusryčiai.
Susipažinsite su prancūziškos kosmetikos gamybos paslaptimis. Vėliau eidami siauromis Eze gatvėmis pasieksite *Egzotinių augalų sodą, įkurtą Rokfelerių giminės rūpesčiu. Dabar jame daugiausiai auginama kaktusų ir sukulentų.
Monako kunigaikštystė įsiterpusi tarp jūros ir kalnų. Šalis turi tik vieną ir „nejudinama“ sausumos sieną, tačiau jos teritorija vis didėja. Kylate ant Monako kalvos, kur pradėjo formuotis miestas ir valstybė. Pamatote Kunigaikščio rūmus, Šv. Mykolo katedrą, kurioje tuokėsi kunigaikštis Rene III ir aktorė Greisė Patricija Keli, pasidairote į kitus miesto rajonus – Fonvilį, Kondaminą. Vykstate į Monte Karlą, kurį garsina kazino, suprojektuotas garsiojo Šarlio Garnjė. Šią dieną vaikščiosite gatvėmis, kuriomis vyksta Monako F1 Grand Prix varžybos. Ar žinojote, kad joms uždaro beveik pusę miesto, o vietos gyventojai uždirba nuomodami… vietas namų balkonuose! Laisvo laiko metu rekomenduojame apsilankyti *Okeanografijos muziejuje, įkurtame kunigaikščio Alberto I.
Vakarienė viešbutyje.

3 diena. Ekskursija: NICA.
Pusryčiai.
Vykstate į Žydrajame krante esančią Nicą – miestą, kuris pavadintas pergalės deivės Nikės garbei. Vienas turtingiausių ir populiariausių Prancūzijos miestų: tai ideali vieta ieškantiems įkvėpimo. Ir visai nesvarbu – kūrybai ar gyvenimui. Pasivaikščiokite Anglų promenada, užsukite į Masenos aikštę, pasinerkite į senamiesčio gatveles, pereikite miesto turgų – ir būtinai sustokite paskanauti ledų arba sokos, kepamos tik Nicoje.
Grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

4 diena. Laisva diena arba **ekskursija: GENUJA.
Pusryčiai.
(Šios dienos ekskursija užsakoma papildomai, į kelionės kainą neįskaičiuota.) Ligūrijos sostinė Genuja – Amerikos atradėjo Kristupo Kolumbo gimtinė. Džiuzepė Garibaldis XIX a. viduryje šiame mieste pradėjo Italijos suvienijimo kampaniją. Vaikščiodami Naujosiomis gatvėmis (Strade Nuovo) susipažįstate su XVI a. miesto prabanga, o Senamiestyje susipažinsite su uostamiesčio istorija bei gyvenimu jame. Didžiausias Italijos jūrų uostas nestokoja didybės. Turi Genuja ir savo tamsųjį šešėlį, kuris žavi nuotykių pasiilgusius menininkus ir keliautojus. Ne veltui rašytojas Gustavas Floberas pasakė, kad Genuja yra „sielą draskantis grožis“.
Vakarienė viešbutyje.

5 diena. SKRYDIS Į LIETUVĄ.
Pusryčiai.
Laisvas rytas, kurį, esant galimybei, praleidžiate paplūdimyje prie Viduržemio jūros.
Apie pietus išvykstate į oro uostą. Registracijos procedūros. Skrydis į Kauną.