Trumpa, bet įspūdinga kelionė į regioną, kur kiekvienas akmuo alsuoja praeitimi, tradicijomis ir modernumu. Skrendam kartu!

1 diena. SKRYDIS Į PIZĄ. FLORENCIJA.
Kauno oro uoste susitinkate su lietuviškai kalbančiu vadovu, kuris lydės visos kelionės metu. Registracijos procedūros. **Skrydis į Pizą.
Vykstate į Florenciją – miestą, kuriame gimė renesanso kultūra. Tai – UNESCO pasaulio paveldo miestas. Ekskursijos metu apžiūrite Šv. Lauryno baziliką, kurios koplyčiose ilsisi Medičių šeimos nariai, pamatote Santa Maria del Fiore katedrą, kuri stulbina savo dydžiu ir dekoru, Džoto varpinę, krikštyklą (tai – vienas seniausių pastatų Florencijoje) su unikaliomis bronzinėmis durimis, kurias Mikelandželas pavadino „Rojaus vartais“. Apžiūrite miesto simboliu laikomą senąjį – Vecchio tiltą, ant kurio buvo įsikūrę prekeiviai. Virš tilto Medičių nurodymu buvo pastatytas koridorius, kuris Senuosius rūmus jungia su kitoje upės pusėje esančiais Piti rūmais. Laisvas laikas, kurio metu galite aplankyti *Šv. Lauryno bažnyčią, užlipti į *Džoto varpinę arba *Katedros kupolą, apsilankyti *Medičių koplyčiose arba tiesiog pasivaikščioti siauromis senosios Florencijos gatvelėmis.
Vykstate į viešbutį. Laisvas laikas, vakarienė. Nakvynė.

2 diena. MONTEKATINI ALTO, KARARA.
Montekatini Alto, kurio pavadinimas verčiamas kaip „Aukštasis Montekatinis“, nukelia į laikus, kai Montekatini Terme dar nebuvo įkurtas. Šis mažas miestelis kadaise buvo tvirtovė, apjuosta gynybine siena, turėjusia 25 vartus. Montekatini Alto yra glaudžiai susijęs su galinga Medičių šeima ir jos istorija. Į miestą patenkate *leisdamiesi 1898 m. įrengtu funikulieriumi. Lankotės istoriniame miestelio centre – Piazza Giusti aikštėje, kur apžiūrite Ugolino bokštą, Teatro dei Risorti, Šv. Jokūbo ir Pilypo bažnyčią, Laikrodžio bokštą ir kt. įdomybes. Laisvu laiku rekomenduojame prisėsti viename iš gausybės restoranėlių ar užeigų, pasimėgauti vietos gardėsiais arba taure vyno.
Vėliau vykstate į Italijos marmuro sostinę Kararą – miestą, kurį išgarsino renesanso meistras Mikelandželas. Savo dienoraštyje menininkas rašė, kad nori visą Kararos kalną paversti didžiule marmurine statula. Lankotės *Marmuro kasyklose.
Vakare grįžtate į viešbutį. Laisvas laikas, vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. PIZA. SKRYDIS NAMO.
Pusryčiai.
Prieš skrydį namo aplankote Stebuklų aikštę (Piazza dei Miracoli), esančią Pizoje. Joje išvystate garsiausią pasaulyje pasvirusį bokštą, pradėtą statyti dar 11733 m., Katedrą (pradėtą statyti 1063 m.) – vieną svarbiausių miesto simbolių, kuris primena, kad Piza kadaise buvo galingas jūrinis miestas, Krikštyklą, kuri buvo pradėta statyti 1153 m. Sako, kad originali statinio forma atsirado dėl lėšų trūkumo – tačiau tai nesumenkina Krikštyklos didybės ir grožio. Laisvu laiku galite *užlipti į Pizos bokštą – tačiau tam reikės įveikti net 296 kreivus laiptelius.
Po pietų vykstate į oro uostą. Registracijos procedūros. Skrydis į Kauną.